PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462084}
3,5 12 095
ocen
3,5 10 1 12095
1,3 3
oceny krytyków
Pora mroku
powrót do forum filmu Pora mroku

Zdecydowanie jeden z najgorszych filmów 4ever, ale co się dziwić - Polska! Polacy nie potrafią robić horrorów, a ten film jest tego doskonałym przykładem, OMIJAĆ GO SZEROKIM ŁUKIEM, pozdrawiam :p

Nekromanta21456

Dla mnie to jest chyba najgorszy polski film, jaki widziałam. Ale przyznaję, że jakąś znawczynią polskiego kina nie jestem i możliwe, że istnieją gorsze...

ocenił(a) film na 1
tuczyn

Uwierz mi, polskie horrory są okr0opne wszystkie, ale ten zdecydowanie najgorszy.

Nekromanta21456

Szczerze to żadnego innego polskiego horroru nie widziałam... A skoro tak zachęcasz, to pewnie i nie obejrzę :)

ocenił(a) film na 1
tuczyn

Jeszcze legenda jest masakrą, ale tak mówiłem wcześniej to wszystkie polskie horrory są strasznie denne

tuczyn

To bodaj najgorszy polski horror, choć w sumie niewiele ich powstało. ;) A co do gorszych polskich filmów, to np. "Kac Wawa", "Powrót wabiszczura", "Enduro Bojz", "Gulczas, a jak myślisz?", "Miłość z listy przebojów", "Karate po polsku" są gorsze od tego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones